Zakład Optyczny Barbara i Eugeniusz Tomczak - Promocje

Promocje

Okularowe soczewki progresywne są rozwiązaniem, które po raz pierwszy zostało zaproponowane prezbiopiom ponad 50 lat temu. Od tego czasu przeszły długą drogę zmian, z których każda miała na celu zapewnienie prezbiopom bardziej komfortowego użytkowania.

Na początku okulary z soczewkami progresywnymi wymagały od pacjentów sporego wysiłku adaptacyjnego. Potrzebna była wytrwałość i cierpliwość, aby nauczyć się z nich korzystać. Obecnie, najnowocześniejsze soczewki progresywne, zapewniają niemal natychmiastową adaptację.


Soczewki progresywne, a więc soczewki bazujące na płynnie zmieniającej się mocy optycznej, mogą charakteryzować się różnymi konstrukcjami, a także różnymi technologiami wykorzystywanymi do ich wyprodukowania. Te dwa czynniki warunkują wygodę ich użytkowania, długość czasu potrzebnego na przyzwyczajenie się do nowych okularów, komfort widzenia.

Zakład optyczny Barbara i Eugeniusz Tomczak - nasze promocje

Okulary do bliży

W okularach do bliży, uzyskasz wyraźny obraz tylko tych przedmiotów, które znajdują się blisko Ciebie. Dobrze sprawdzą się jedynie podczas wykonywania prac wymagających ciągłego patrzenia na przedmioty znajdujące się w niewielkiej odległości od oczu. Kiedy konieczne będzie przeniesienie wzroku na obiekty w innej odległości, trzeba będzie okulary zdjąć lub zmienić ja z korekcją do dali, gdyż obraz stanie się zamglony i niewyraźny. Jest to rozwiązanie niewygodne i przestarzałe.p>
Zakład optyczny Barbara i Eugeniusz Tomczak - nasze promocje

Okulary dwuogniskowe

Nie zapewniają pełnego komfortu widzenia. Zapewniają wyraźne widzenie przedmiotów bliskich i dalekich. Przedmioty w odległości pośredniej pozostają nieostre. Górna część soczewki dwuogniskowej ma moc optyczną zapewniającą dobre widzenie dali. W dolnej części znajduje się tzw. segment, czyli wydzielony widocznymi granicami obszar oferujący moc do bliży. Utrudnieniem w dobrym widzeniu jest ostra granica między dalą i bliżą oraz obszaru pośredniego.

Zakład optyczny Barbara i Eugeniusz Tomczak - nasza oferta

Okulary progresywne

W soczewkach progresywnych widzisz idealnie na wszystkie odległości. Poszczególne obszary soczewki, z odpowiednio dobranymi do Twoich potrzeb mocami optycznymi, są na soczewce rozmieszczone tak, że wzrok korzysta z nich samoczynnie. Nie musisz zastanawiać się, przez który obszar powinieneś patrzyć. Twoje oczy i okulary progresywne stanowią zgrany duet. Przejścia pomiędzy obszarami widzenia do dali, bliży i do odległości pośrednich są płynne.JZO - druga para w cenie specjalnej
Soczewki JZO
Soczewki JZO

Kup parę soczewek progresywnych w regularnej cenie a drugą parę soczewek kupisz w cenie specjalnej.
Soczewki JZO

Varilux - korzystna multipara
Varilux - szkła progresywne
Varilux - szkła progresywne
Varilux - szkła progresywne
Varilux - szkła progresywne

O szczegóły promocji pytaj w naszych salonach w Szczawnie-Zdroju oraz Kamiennej Górze
Soczewki JZO

Oferujemy okulary renomowanych marek